Ви часто питаєте

З чого все починається? +
Ви телефонуєте і дизайнер попередньо вас консультує. Потім дизайнер їде на об'єкт, вимірює приміщення, обговорює всі деталі, слухає ваші побажання. Через кілька днів ви приїжджаєте до офісу, обговорюєте з дизайнером концепцію ремонту, перепланування, план меблів та ін. Далі дизайнер протягом тижня готує детальний проект, періодично погоджуючи все з вами. Після завершення проекту ви отримуєте роздрукований проект А3, електронний проект, папку з кошторисами на ремонт у друкованому та електронному варіанті.
Скільки варіантів дизайну пропонуєте? +
Ми працюємо на результат, тому дизайнер спочатку пропонує максимально найкращі варіанти з дизайну, виходячи з особистого досвіду, правильної ергономіки, вимог норм та стандартів.
Як відбувається оплата? +
Ми виконали обмір, розробили планувальні рішення, обговорили в офісі деталі, ви розумієте, що дизайнер зробить проект саме таким, як потрібно вам і тоді ви оплачуєте 50% вартості проекту. Решту ви оплачуєте після повного завершення та затвердження проекту. Оплата провадиться в офісі готівкою або на розрахунковий рахунок.
Чи можна робити дизайн дистанційно? +
Звісно! Ми розробили понад 50 дизайн-проектів дистанційно для мешканців інших міст та країн. Карантин показав, що це цілком реально і просто))
Чи можна вносити зміни до проекту? +
Звісно! Проект-це не вердикт, іноді буває, що в процесі ремонту замовник вирішує внести деякі зміни до проекту. Головне попередньо повідомити про це виконроба та дизайнера.
Чи можна обійтися без візуалізації? +
Можна, можливо. Найважливіше - це технічні креслення, в яких враховано всі важливі деталі та ремонт виконується відповідно до проекту. Візуалізація необхідна для того, щоб ви мали повне уявлення про те, як виглядатиме інтер'єр вашої квартири. Вона також значно полегшує вам процес підбору та закупівлі меблів, плитки, шпалер, ламінату.