Ви часто питаєте:

Скільки коштує ремонт? +
Вартість ремонту складається з трьох складових: роботи, будматеріали та чистові матеріали з технікою та меблями. Менеджер по телефону вас детально проконсультує, тому краще зателефонуйте за одним із номерів на сайті.
Як відбувається оплата? +
Оплата лише за виконані роботи за фактом за результат. Поетапно: виконали штукатурку-перевірили, підписали акт, сплатили. Виконали сантехніку-перевірили, підписали акт, сплатили тощо.
З чого почати? +
По телефону консультуємо загалом. Зустрічаємося в офісі чи у вас на квартирі, обговорюємо все. Робимо дизайн-проект, якщо потрібно. Розраховуємо кошторис, погоджуємо деталі, приступаємо до робіт протягом 3 днів після підписання договору.
Що, якщо вже є дизайн-проект? +
Готовий дизайн-проект можна надіслати на пошту, на вайбер або телеграм на один із номерів телефону на сайті. Наш кошторисник Микола прорахує кошториси з робіт, за матеріалами та збере для вас папку з усією документацією для ознайомлення.
Чи можна поділити ремонт на кілька етапів? +
Так звичайно. Часто наші клієнти замовляють, наприклад, чернові роботи, потім робимо паузу на певний термін за бажанням клієнта. Різне буває: недостатньо грошей, потрібно йти в рейс та ін. Тому це цілком звичайна практика, тим більше, що оплата проводиться за кожен виконаний етап окремо.
Хто робить ремонт? +
Виконроб організовує та контролює всі процеси Менеджер оформлює вам всі кошториси, акти, накладні Бригади вузькопрофільних штатних фахівців роблять якісно свою роботу
Що якщо я в іншому місті? +
Перегляньте відео відгуки наших клієнтів з Ізраїлю, Туреччини, Іраку, Судану. Багато клієнтів знаходяться в інших країнах та містах, моряки в рейсі. Все це не заважає нам зробити ремонт, обговорюючи з вами все в онлайн режимі
Чи робите ви окремі види робіт? +
Ні, ми відповідаємо за всі свої роботи та даємо гарантію 3 роки, тому часткові види робіт не робимо. У нас вже вироблено певну схему послідовності робіт, виконроби заздалегідь планують бригади по об'єктах. А за часткових робіт вся система збивається, що неприпустимо для нас.